Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie - zapraszamy




Dyżur wakacyjny

Oddział Przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie oraz Punkt Przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej im . Przyjaciół Dzieci w Mierzynie w okresie wakacji czynny będzie w dniach od 26.06.2017r. do 07.07.2017r.

deklaracje są przyjmowane od dnia 15.05.2017 r.
1.Ilość miejsc w Punkcie Przedszkolnym na okres dyżuru -18- 26.06.- 30.06.2017
-19- 03.07.- 07.07.2017

2. Ilość miejsc w Oddziale Przedszkolnym na okres dyżuru -29- 26.06.2017 - 07.07.2017 r.

Przy składaniu wniosków liczy się kolejność zgłoszeń.



Mierzyn, dnia 19 maja 2017 r.

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH

DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO
W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. PRZYJACIÓŁ DZIECI W MIERZYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Na podstawie art. 158 ust. 1 Ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2017 poz.59) komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Punktu przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie na rok szkolny 2017/2018.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych:

1. Banachowicz Wojciech Jeremi

2. Byczak Maja Anna

3. Cebula Adam Michał

4. Cieślukowska Wiktoria

5. Florczak Krzysztof Adam

6. Gos Piotr

7. Hurko Mikołaj Adam

8. Lisowska Lena

9. Nabiałek Antoni Franciszek

10. Naróg Maja

11. Nowak Emil Maksymilian

12. Pastuszak Nadia

13. Pastuszak Paweł

14. Polanowski Bartosz

15. Ruter Olivier Bogdan

16. Skupińska Zofia Julia

17. Warchoł Stanisław Ignacy

18. Wiśniewska Hanna

19. Wiśniewska Julia

20. Wyka Nina


Lista kandydatów niezakwalifikowanych:

1. Adamiak Lena Anna

2. Albinowska Aleksandra Gabriela

3. Baran Ewa Emilia

4. Błaszczak Jan

5. Brania Krzysztof

6. Chajnowska Maja Aleksandra

7. Chmiel Wiktor

8. Cieszyński Adam

9. Cieśla Aleksandra

10. Cieśla Antoni Rafał

11. Czajkowska Hanna Joanna

12. Czajkowski Jan Maciej

13. Czyżycki Filip

14. Fiutka Fabian Krzysztof

15. Fornal Piotr

16. Grzywacz Alicja

17. Henszel Julia

18. Hrycyk Antonina

19. Janicka Amelia

20. Jędruszek Adam Paweł

21. Karhut Tobiasz

22. Klimek Adam

23. Kloc Marcel

24. Kłosińska Aleksandra

25. Kokeli Wiktoria Amelia

26. Korczyński Oskar

27. Krynicki Daniel Aleksander

28. Kulikowski Jan

29. Kurasz Laura Eliza

30. Kusiak Hanna Magdalena

31. Łopatka Olga

32. Mackiewicz Tymoteusz

33. Majewska Nelly

34. Marcjasz Mateusz

35. Maruszczak Tomasz

36. Maślanka Maria Małgorzata

37. Maternowska Emilia Julia

38. Mróz Margareta Zuzanna

39. Najdzion Maja

40. Niedźwiecka Nadia Zuzanna

41. Nowicki Marcel

42. Olejnik Aleksander Roman

43. Ounanian Lilianna Małgorzata

44. Pacak Bartosz Paweł

45. Pacześ Mateusz Jan

46. Pilecka Anna Antonina

47. Pilutin Ignacy

48. Przysła Maja

49. Radkiewicz Piotr Jakub

50. Rasiński Mieszko Adrian

51. Rojek Maria

52. Sajnóg Hanna

53. Siudek Mateusz

54. Skalmierska Hanna

55. Skibińska Barbara Helena

56. Sławiński Igor

57. Sołtycz Monika

58. Spalony Aleksandra Helena

59. Sterczak Aleksandra Joanna

60. Szafrański Jan

61. Szczygieł Sebastian

62. Szmaglińska Karolina

63. Szydłowski Nikodem

64. Szynkiewicz Amelia

65. Tylińska Daria

66. Walkowiak Dominik

67. Waszczeniuk Wojciech

68. Wesołowski Maciej

69. Wirtel Tomasz

70. Woźniak Tymon

71. Zaorska Natalia

72. Zaryński Bruno

73. Zawadzka Julia

Minimalna liczba punktów uprawniających do przyjęcia wynosi 67.

 

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych, zobowiązani są osobiście potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do Punktu przedszkolnego w dniach 22.05.2017 r. – 23.05.2017 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie, przy ul. Kolorowej 27.

  

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Beata Brozio



Mierzyn, dnia 19 maja 2017 r.

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH

DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. PRZYJACIÓŁ DZIECI W MIERZYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Na podstawie art. 158 ust. 1 Ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2017 poz.59) komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Oddziału przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie na rok szkolny 2017/2018.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych:

1. Bołądz Alan Piotr

2. Grudziński Mateusz

3. Hundert Jaśmina Dominika

4. Kaczmarczuk Nadia

5. Kozak Dominika

6. Kozłowski Piotr

7. Mantaj Joanna Katarzyna

8. Mazur Piotr Grzegorz

9. Morzyc Beniamin Roman

10. Nabiałek Leonard Vincent

11. Orzechowski Karol Jakub

12. Piątkowski Tymoteusz Michał

13. Piela Zofia Maria

14. Płandowska Letycja Amira

15. Płuciennik Piotr

16. Sak Maja

17. Sterczak Kacper

18. Subota Anastasiia

19. Szota Artur

20. Terman Szymon

21. Walukiewicz Igor Marcin

22. Wardak Błażej

23. Wardak Małgorzata

24. Zasik Maciej

25. Zawadzki Oskar

Lista kandydatów niezakwalifikowanych:

1. Balicka Pola

2. Balińska Anna Maria

3. Berenda Hanna Aleksandra

4. Ceglarz Wiktoria Aleksandra

5. Cendrowska Olga Maria

6. Chmiel Wojciech Henryk

7. Konitz Layla

8. Krajcarz Maja

9. Majerowski Wiktor

10. Miłaszewska Izabela

11. Ronka Lena Oliwia

12. Tera Amelia

13. Zielke Julia Katarzyna

 

Minimalna liczba punktów uprawniających do przyjęcia wynosi 62.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych, zobowiązani są osobiście potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do Oddziału przedszkolnego w dniach 22.05.2017 r. – 23.05.2017 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie, przy ul. Kolorowej 27.

Wnioski kandydatów, którzy określili jako drugą preferencję Oddział Przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu zostały przekazane do w/w komisji, gdzie Rodzice zobowiązani są osobiście potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do Oddziału przedszkolnego w dniach 22.05.2017 r. – 23.05.2017 r. w godzinach od 8:00 do 15:00,
w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu:

  1. Balicka Pola
  2. Chmiel Wojciech
  3. Ronka Lena

 

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Beata Brozio

 

 









 



 


 
 

Nowości i wydarzenia
Z naszej galerii