Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie - zapraszamy




 

Lista uczniów przyjętych w roku szkolnym 2017/2018

Oddział Przedszkolny A

Wychowawca: Kowalska Monika/ Borowska Gabriela

 

 

 

Nazwisko i imię

1.

Bielawa Maja

2.

Bołądz Alan Piotr

3.

Gogółka – Dragon Oskar

4.

Grudziński Mateusz

5.

Hundert Jaśmina Dominika

6.

Karczmarczuk Nadia

7.

Kozak Dominika

8.

Mąkosa Natasza

9.

Orzechowski Karol Jakub

10.

Pałczyńska Anna

11.

Piątkowski Tymoteusz Michał

12.

Piela Zofia Maria

13.

Płandowska Letycja Amira

14.

Płuciennik Piotr

15.

Sak Maja

16.

Sterczak Kacper

17.

Szota Artur

18.

Terman Szymon

19.

Tylisz Nikodem

20.

Walukiewicz Igor Marcin

21.

Wardak Błażej

22.

Wardak Małgorzata

23.

Zalewska Martyna Danuta

24.

Zasik Maciej

25.

Zawadzki Oskar


Oddział Przedszkolny B

Wychowawca: Michalak Katarzyna/ Świętosława Sztukiewicz

 

 

Nazwisko i imię

1.

Dąbrowski Filip

2.

Fedorowicz Filip

3.

Fyda Amelia

4.

Garbacz Aleksandra

5.

Hałaburda Nina Maria

6.

Hinz Julia

7.

Karasiewicz Amelia Tamara

8.

Karczmarczuk Karolina

9.

Klimek Marcel

10.

Kozłowski Piotr

11.

Machińska Zofia Joanna

12.

Mantaj Joanna Katarzyna

13.

Mazur Piotr Grzegorz

14.

Morzyc Beniamin Roman

15.

Mrozińska Dominika Emilia

16.

Nabiałek Leonard Vincent

17.

Piechal Aleksandra Amelia

18.

Podwyszyńska Laura Wiktoria

19.

Rachwalska Julia

20.

Rak Zuzanna

21.

Rakowska Wiktoria Maria

22.

Sedlnitzky Monika Katarzyna

23.

Sondej Małgorzata

24.

Subota Anastasiia

25.

Wiśniewska Martyna Mija


Klasa 1A

Wychowawca: Wioletta Gutowska

 

Nazwisko i imię

1.

Borkowski Bartosz Alan

2.

Brzózka Kacper

3.

Chyżowska Julia

4.

Cyburt Julia

5.

Helbig Arkadiusz

6.

Klofik Laura Helena

7.

Kurtiak Amelia Magdalena

8.

Maśluk Natan Dominik

9.

Miziewicz Maksymilian

10.

Pastuszak Wiktoria

11.

Pawlak Aleksandra Joanna

12.

Pełka Nikodem

13.

Przybylska Maja

14.

Sikora Filip

15.

Skórczewski Maksymilian Ryszard

16.

Sławińska Malwina

17.

Szałabawka Filip Kamil

18.

Szot Michał Robert

19.

Tomaszewski Kornel

20.

Wesołek Dawid Tymoteusz

21.

Wiwacz Amelia

22.

Zdrojewska Karolina

23.

Żukowski Borys

Klasa 1B

Wychowawca: Anna Maliszewska

 

 

Nazwisko i imię

1.

Borysiuk Lena

2.

Brocki Gabriel

3.

Chrzan Marcel Tomasz

4.

Czerewacz Wojciech Aleksander

5.

Dudziec Joanna

6.

Grabiński Marcin Krzysztof

7.

Gulczyński Dawid

8.

Janicki Kornel

9.

Katner Alicja Julia

10.

Kołodziejczyk Maja

11.

Leśnicka Pola

12.

Łącka Anna

13.

Łuszcz Zuzanna

14.

Malnychuk Agniia

15.

Popławska Liliana

16.

Trojanowska Ewa

17.

Wiśniewska Natalia Bogumiła

18.

Wydmuszek Igor Michał

 

Klasa 1C

Wychowawca: Malwina Biedzińska

 

 

Nazwisko i imię

1.

Andrzejewski Mikołaj

2.

Banachowicz Mikołaj Grzegorz

3.

Burda Mikołaj

4.

Dobrzycka Julia

5.

Fornal Lena

6.

Gostomczyk Dawid Szymon

7.

Grudzińska Maja

8.

Jaśków Kornelia

9.

Karasiewicz Kacper Dariusz

10.

Kurowska Ewa Wiktoria

11.

Lewandowski Olivier

12.

Markiewicz Lena Magdalena

13.

Olejnik Michał

14.

Płóciennik Dominik

15.

Puchalski Mateusz

16.

Rybińska Aleksandra

17.

Sławińska Iga

18.

Sobczak Katarzyna Ewa

19.

Stasiak Dominik Krzysztof

20.

Suszczyk Natalia

21.

Wiśniewski Szymon Antoni

22.

Ziębakowska Magdalena Anna

 

Klasa 1D

Wychowawca: Joanna Szymanowicz

 

 

Nazwisko i imię

1.

Blank Szymon

2.

Bobecki Karol

3.

Bogacz Hanna

4.

Capar Franciszek Nikodem

5.

Czerniawska Lena

6.

Jakubowski Ignacy Marcin

7.

Januszewska Jaśmina Magdalena

8.

Minuta Stefan

9.

Najs Wiktoria Weronika

10.

Pawłowski Wojciech

11.

Skitek Laura Natalia

12.

Wajs Nadia

13.

Zaorski Bartosz

14.

Sondej Zuzanna

15.

Staniewicz Dominika Oliwia

16.

Khalepa Semen

 




Nowości i wydarzenia
Z naszej galerii